اعطای نمایندگی آرسته فرم

کارخانه پوشاک باران دخت آرسته البسه بعد از 21 سال تجربه در صنعت تولید پوشاک و به خصوص فرم اداری، اقدام به اعطای نمایندگی فعال از سراسر کشور می نماید.

کارخانه پوشاک باران دخت آرسته البسه

چرا نمایندگی آرسته فرم؟

1- آرسته فرم بیش از 20 سال است که به طور تخصصی در حال تولید مانتو و شلوار اداری است. پس با این بازار کاملا آشناست و تولیدات خود را بنا به سلیقه و نظر مشتریان در طول این 20 سال بنا نهاده است.

2- مانتو و شلوار اداری جزء معدود پوشاکی در کشور است که علاوه بر کم بودن واردات و قاچاق به داخل کشور، تقریبا طبق مد پیش نمی رود. یعنی شما می توانید یک طرح از مانتو شلوار اداری را سال ها بفروشید بدون اینکه طرح آن قدیمی شود.

3- گارانتی تعویض شش ماهه آرسته فرم باعث شده تا نمایندگان و صاحبان فروشگاه های پوشاک خیالشان از بابت محصولی که به دست مشتری می‌دهند راحت باشد.

4- تا شش ماه بعد از خرید می توانید محصولاتی که فروش نرفت را با محصولات پر فروش تعویض کنید. آرسته فرم هیچ محدودیتی در این موضوع ندارد.

درآمد نماینده در ماه چقدر است؟

نمایندگی آرسته فرم

یک حساب کتاب ساده است. متوسط مبلغ فروش هر مانتو و شلوار اداری یک میلیون تومان است. سود نماینده از فروش هر مانتو با احتساب سود 30 درصدی فعلی، 300 هزار تومان است. یعنی فقط با فروش روزانه 3 دست مانتو و شلوار شما به طور ماهانه 27 میلیون تومان سود خواهید داشت که با کسر هزینه های اجاره مغازه و … درآمد خالص ماهانه 20 میلیون تومان (حداقل) خواهید داشت. البته که این در بدترین حالت ممکن در نظر گرفته شده است و در صورتی که در یک مکان پر رفت و آمد فروشگاه داشته باشید، حداقل 10 دست در روز فروش خواهید داشت.

مدل مانتو اداری

شرایط عمومی اخذ نمایندگی مانتو و شلوار اداری آرسته فرم:

1- دارا بودن مغازه با متراژ حداقل 50 متر (مالک یا مستاجر)

2- خرید حداقل 50 میلیون تومان در سفارش اول

3- استفاده از تابلوی آرسته فرم در صورت درخواست نمایندگی انحصاری

4- دارا بودن چک صیادی برای خرید اعتباری

در حال حاضر خرید از آرسته فرم به صورت نقدی و اعتباری است. حداقل 50 درصد مبلغ به صورت نقد و 50 درصد با چک صیادی 3 تا 6 ماهه.

برای سه سفارش اول 50 درصد مبلغ اعتباری را نماینده می تواند چک سه ماهه و از سفارش چهارم به بعد چک شش ماهه صادر کند.

در حال حاضر تفاوت مبلغ خرید نماینده و فروش تک توسط آرسته فرم حدود 30 درصد است. یعنی از فروش هر دست مانتو و شلوار اداری شما 30 درصد سود می کنید.

در حال حاضر نمایندگی فقط به افرادی است که دارای فروشگاه هستند. در صورتی که سرمایه لازم برای راه اندازی فروشگاه را دارید نیز می توانید این فرم را پر کنید.

نحوه دریافت نمایندگی:

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نمایندگی آرسته فرم، کافیست تا فرم زیر را پر و ارسال کنید. همکاران ما در کمتر از یک روز کاری با شما تماس می گیرند.

به امید شروع یک همکاری فوق العاده

نمایندگی آرسته فرم