سوالات متداول

در این صفحه سعی کردیم اکثر سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید را جواب دهیم. در صورتی که سوال مورد نظر شما در این صفحه نیست، کافیست سوال یا مشکل خود را از طریق صفحه ارتباط با ما برای آرسته فرم ارسال کنید تا در کمترین زمان پاسخگوی شما باشیم.

در آرسته فرم دو دسته بندی محصولات آماده و محصولات سفارشی وجود دارد. محصولات آماده ارسال را می توانید با خیال راحت سفارش دهید و در کمتر از 5 روز کاری تحویل بگیرید. محصولات سفارشی به طور کاملا اختصاصی و با سایز و رنگ دلخواه شما دوخته و آماده شده و به همین دلیل بعد از تایید سفارش تلفنی، حدود 25 تا 40 روز کاری طول می کشید تا آماده شده و به دست شما برسد.

تمامی محصولات آرسته فرم از طریق پست پیشتاز ارسال می شود. بعد از ارسال مرسوله، کد رهگیری برای شما پیامک شده که با مراجعه به سایت اداره پست به آدرس tracking.post.ir و وارد کردن کد رهگیری از وضعیت بسته خود مطلع شوید.

سفارشات تهران نیز در اکثر مواقع با پیک ارسال شده که کمتر از چندساعت بدست شما خواهد رسید.

بله. تمام مانتو و شلوارهای آرسته فرم دارای گارانتی 6 تا 24 ماهه هستند. در صفحه هر محصول گارانتی و شرایط ویژه آن نوشته شده است.

آرسته فرم یک فروشگاه اینترنتی 24 ساعته است. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز سفارش خود را ثبت کنید. همکاران ما در آرسته فرم در اولین روز کاری به سفارش شما رسیدگی خواهند کرد.

آرسته فرم به طور رایگان تمامی مانتو و شلوارها را تعویض می کند. در صورتی که طبق راهنمای سایزبندی مانتو و شلواری خریداری کردید که سایز آن مناسب شما نبود، می توانید با شماره 02191306454 تماس گرفته تا همکاران ما برای تعویض مانتو شما را راهنمایی کنند.