درباره ما

باران دخت آرسته البسه

کارخانه پوشاک باران دخت آرسته البسه با نام های تجاری ثبت شده باران دخت و آرسته فرم از سال 1379 آغاز به کار کرده است.

ما در آرسته فرم (باران دخت)مفتخریم مشتریان بزرگی مانند بانک ملی، بانک حکمت، سامسونگ، شهر فرش و ده ها شرکت بزرگ دولتی و خصوصی داشته ایم که از ما راضی بوده و چندین سال پیاپی افتخار این را داشته‌ایم تا لباس فرم کارکنان این مجموعه ها را طراحی و تولید کنیم.

از آنجایی که در آرسته فرم کیفیت پارچه بسیار برای ما مهم است، همیشه برای تهیه پارچه مانتوها با ده ها تولید کننده و واردکننده مذاکره کرده تا بهترین نوع پارچه را برای شما خریداری کنیم تا مانتویی که با آن پارچه آماده می کنیم و به دست شما می رسد از کیفیت عالی برخوردار باشد. همچنین کیفیت دوخت آرسته فرم تضمین شده است و با اعتماد اعلام کرده و می‌کنیم که شش ماه تا 2 سال گارانتی تعویض در صورت پرزدهی و آبرفت محصولات خود داریم.

پس خیالتان از بابت مانتوهای ما راحت راحت باشد.

50+ محصول با کیفیت

بیش از 50 مانتو شلوار اداری که بیش از نیمی از آن ها طراحی اختصاصی آرسته فرم بوده و طبق سلیقه مشتریان عزیز دوخته و عرضه شده است.

50000+ مشتری

در این سال ها شمارش مشتریان از دستمان خارج شده است. اما طبق دیتابیس، آرسته فرم تا کنون میزبان بیش از 50 هزار مشتری خرد و عمده بوده است.

~ سفارش ارسال شده

در آرسته فرم روزانه بیش از 50 سفارش ثبت می شود که همیشه سعی کردیم تمام سفارشات را به شکلی ارسال کنیم که امکان اشتباه به صفر برسد.

برخی از مشتریان ما

مشتریان آرسته فرم